Červenec 2011

Rango - Behind the scenes

31. července 2011 v 16:00 | Sába |  The Rango
Na youtube jsem našla jedno video z natáčení animovaného filmu Rango, které se objevilo na blu-ray. Podle videa jde poznat, že si všichni natáčení skvěle užívali.


Lebka

31. července 2011 v 15:22 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Dalším tetováním, které si Johnny Depp nechal vytetovat je již druhá lebka. První lebka, která zdobí jeho tělo se nachází na pravé noze (viz zde). Druhou lebku, kterou můžete vidět pod článkem si nechal vytetovat někdy v roce 2010 na pravou paži a my ji poprvé mohli vidět na koncertu Voices for Justices, který se konal 28.srpna 2010 v Arkansasu.

Hlasujte pro tento blog *2

30. července 2011 v 10:37 | Sába |  Site
Ahoj,
díky Vám jsem postoupila do dalšího kola soutěže o nejlepší blog a tak bych Vás chtěla poprosit o další hlasy v 10.kole na této stránce.
Jedná se o předposlední kolo a konkurence je opravdu veliká, takže budu ráda za každé vaše hlasy a pokud potřebujete někde zahlasovat, napište sem odkaz a já pro Vás budu hlasovat.

Johnny with Ricky & Warwick

29. července 2011 v 20:07 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Režisér Ricky Gervais zveřejnil na svých stránkách další fotografii z návštěvy Johnnyho Deppa, který ho navštívil někdy v této době (datum není bohužel známé). Právě Johnny Depp by se měl objevit v britském sitcomu Život je příliš krátký, ve kterém již učinkuje herec Warwick Davis, kterého můžete znát například z filmu Harry Potter. První fotografie jste mohli vidět dnes v tomto článku. Na této druhé fotografii můžete vidět Warwicka, Johnnyho a Rickyho.

imagebam.com

PotM - September

29. července 2011 v 13:51 | Sába |  Site
V anketě o nejlepší fotografie na měsíc srpen zvítězila fotografie s číslem 3, kterou už teď můžete vidět v menu na stejném místě jako vždy nebo v celém článku.
Na měsíc září budete moc opět vybírat ze tří fotek na téma Johnny Depp a vousy. Opravdu už mě nenapadají témata podle kterých fotky vybírat a proto jsem zvolila tohle. Takže doufám, že vyberete podle toho jak se Vám Johnny líbí - jestli oholený nebo s vousy.

Johnny with Ricky Gervais

29. července 2011 v 12:21 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Konečně se taky objevila pořádná nová fotka, na které můžete vidět Johnnyho Deppa společně s režisérem a hercem Ricky Gervaisem (Kancl, Extras). Ricky v jednom rozhovoru pro BBC uvedl, že právě Johnny Depp by se měl stát hostem v britského sitcomu Life´s Too Short, tedy v překladu Život je příliš krátký. V hlavní roli sitcomu se objeví herec Warwick Davis (Hvězdné války, Harry Potter). Sitcom se začal natáčet v květnu tohoto roku a vysílat ho bude BBC 2.Informace 3.8

28. července 2011 v 15:58 | Sába |  Site
Ahoj,
dnes má pro Vás spoustu novinek. Začnu tim co jste tady mohli vidět už před několika dny, tedy archivem časopisů, ve kterém najdete všechny skeny časopisů, které jsme na tento blog nahrály a pro přehlednost jsou rozdělené na české a zahraniční - více zde.
Dnes jsem ve změnách pokračovala. Ke každému filmu ve filmografii jsem přidala odkaz, na stránku kde si film můžete stáhnout (filmy jsou nahrané na uloz.to, ale nenáhravala jsem je já) - více zde. Všechny odkazy by se měli otvírat v novém okně. Dále jsem spíše jen upravovala rubriky - Johnny Depp, Gallery, Photoshoot, Appearances. Pak jsem také trochu zkrátila menu tim, že jsem přesunula disclaimer do zápatí.

..Sába

DS - On the set [photos *1]

28. července 2011 v 12:18 | Sába |  Dark Shadows

Jak už jsem psala včera za tu dobu co jsem byla na Slovensku se objevila spousta nových fotografií z natáčení filmu Dark Shadows. Film se natáčí již od května, ale až teď se natáčení přesunulo ze studií Pinewood do Beckenham Place Parku v Londýně. Na fotografiích můžete vidět herce, jejich dubléry a nebo třeba režizéra Tima Burtona.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Actors Fund Gala [23.5.2011]

28. července 2011 v 7:41 | Sába |  Johnny Depp - News
Našla jsem jedno starší video, které jsem dnes viděla poprvé, takže ho sem dávám až teď. Je z udělování cen Actors Fund Gala, ve kterém sice nebyl nominován Johnny, ale jeho kamarád Al Pacino a Johnny mu spolu s Anette Bening gratuluji. V té době natáčel Johnny v Evropě (Dark Shadows - Anglie), takže se předávání nemohl zúčatnit a proto nahrál alespon video. Ve videu můžete vidět Johnnyho od 2:22 do 4:50 a je opět skvělý a vtipný, že se pak Anette směje asi 20s.


Musím přiznat, že tato Johnnyho řeč se mi opravdu líbila. Možná to bude tím, že už dlouho nikde nebyl a žádné video z předávání se s ním také dlouho neobjevilo, ale hned jak začal: "Hi Al, it's me Johnny,...Depp!" tak jsem se smála...

DS - On the set [video *1]

27. července 2011 v 22:25 | Sába |  Dark Shadows
Během mé nepřítomnosti se objevilo video a mnoho fotografií z natáčení filmu Dark Shadows v Anglii, takže teď se můžete podívat na opravdu krátké video a za chvíli na fotografie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)