Červen 2011

The Pirate that should not be

4. června 2011 v 9:20 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Nový videoklip k písni "The Pirate that should not be". Ve videu můžete vidět nejen záběry z nových Pirátů z Karibiku, ale také již několikrát zmiňované tvůrce pár písní ze soundtracku Rodriga a Gabrielu.


Informace 3.1

3. června 2011 v 21:18 | Sába |  Site
Ahoj,
žádné skvělé novinky pro Vás sice nemám, ale to snad nevadí. Díky Vašim hlasům postoupil tento blog do dalšího kola soutěže o nej blog. Všem, kteří pro tento blog hlasovali moc děkuji a doufám, že pro mě a tento blog bude hlasovat i ve druhém kole. Hlasovat můžete zde - v seznamu jsem hned první (jm. Sába). Za hlasy Vám předem moc děkuji!
Další věc se týká birthday projektu. Pokud máte ještě nějaké výtvory, pošlete je na mail sabkyyyy.blog@seznam.cz. Ikonku BP jsem z menu už smazala, takže tam zůstává jenom fanclub do kterého se můžete také ještě příhlásit.

South Of Heaven's Chanting Mermaids

3. června 2011 v 15:23 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Šestou písní ze soundtracku k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna je "South Of Heaven's Chanting Mermaids". Jako předchozích pár písní ji složil Rodrigo a Gabriela.

Vogue [UK - July 2011]

3. června 2011 v 15:07 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos
Objevil se nový photoshoot Vanessy, který nafotila před pár týdny pro britský časopis VOGUE konkrétně pro červencové vydání tohoto časopisu. O fotky se začal zajímat hlavně bulvár, protože z prstenu, který Vanessa nosí už několik let udělali prsten nový a hned začala psát o tom jak se Johnny s Vanessou ožení. Samozřejmě je to blbost. Každý ví, že Johnny s Vanessou nepotřebují ke šťěstí "nějaký papír" o tom, že jsou manželé.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dark Shadows - On the set *2

2. června 2011 v 17:34 | Sába |  Dark Shadows
V tomto článku jste mohli vidět první dvě fotografie z natáčení filmu Dark Shadows, ve kterém si Johnny Depp zahraje hlavní postavu Barnabáše Collinse. Samotné natáčení by mělo začít v nejbližší době, takže na fotografiích můžete zatím vidět jak se staví kulisy k filmu. Natáčet by se mělo v okolí Londýna a v Pinewood Studios, kde Johnny na podzim natáčel zatím poslední díl Pirátů z Karibiku.

imagebam.com imagebam.com

© www.sabkyyyy.blog.cz II KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Happy birthday Charlie!

2. června 2011 v 14:53 | Sába |  Charlie Watts

Dnes slaví své narozeniny další člen skupiny The Rolling Stones a to Charlie Watts, který dnes oslavuje 70.let. Je známý nejen díky skupině The Rolling Stones, ale také díky svým dalším solovým projektům, se kterými se podíval také například do Prahy, kterou si následně velmi oblíbil a stejně s ní i celou Českou republiku. Kromě hudby má rád i koně a několik jeho koní pochází právě z Česka konkrétně z Kladrub. Charlie je sice nejtišší člen skupiny, ale při každém koncertě sklízí největší i nejdelší potlesk. Díky tomu, že usmířil Micka s Keithem, kteří se chtěli minimálně zabít se skupina nakonec nerozpadla. Tímto mu tedy přeji všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví.

Happy birthday Ronnie!

1. června 2011 v 17:15 | Sába |  Ronnie Wood
Dnes 1.června 2011 slaví své 64.narozeniny kytarista skupiny The Rolling Stones - Ronnie Wood. Díky této skupině se také proslavil. Kromě toho, že je muzikantem je také skvělým malířem (pár jeho děl můžete vidět v celém článku). Tímto mu tedy přeji všechno nejlepší a hodně zdraví!

Johnny at "The Sunset Strip"

1. června 2011 v 12:27 | Sába |  Johnny Depp - Video
Na youtube jsem našla dvě videa z dokumentu "The Sunset Strip", ve kterém se Johnny krátce objevil. Dokument je o západním Hollywoodu a objevuje se v něm spousta herců, zpěváků a podobně (Keanu Reeves, Slash, Billy Corgan, Ozzy Osbourne, Courtney Love,..) více o filmu se dozvíte tady.Mermainds

1. června 2011 v 9:35 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Další písní ze soundtracku k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna je "Mermainds". Jedná se o pátou píseň a složil Hans Zimmer.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)