Červen 2011

Rolling Stones se valí už 49 let

12. června 2011 v 7:46 | Sába |  RS-New, články
Dnes je to přesně 49 let co The Rolling Stones odehráli svůj první koncert, na který přišlo 32 lidí. Na další koncerty už pak chodilo čím dál více lidí jako třeba v Riu de Janeiru kam přišlo několik milionů lidí. Na novinky.cz se k této příležitosti objevil článek, ve kterém se dozvíte více o vzniku názvu i loga této skupiny a o tom jak si Keith Richards zamiloval Českou republiku, Prahy, české pivo,..
Zdatně konkurovali Beatles, po světě prodali miliony desek a dodnes vyprodávají sportovní arény. Ani rockové legendy Rolling Stones ale nebyly vždycky slavné. První koncert odehráli v londýnském klubu Marquee a přilákali pouhých 32 diváků. Stalo se tak před 49 lety, 12. června 1962.

Kdo nakonec natočí Piráty 5?

11. června 2011 v 13:27 | Sába |  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Ke včerejšímu článku o dvd a blu-ray k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna jsem připsala informaci o tom, že pátý díl této nové trilogie by měl natočil Tim Burton. (Článek zde) U toho je však šance nižší než u ostatní čtyřech režizérů, jejichž jména se na seznamu také objevila. U Burtona je šance nižší, jelikož již odmítl natáčet čtvrtý díl "Na vlnách podivna". Druhé jméno je Shawn Levy. Shawn je kanadský režizér, který je v poslední době jedním z nejúspěšnějších režizérů. Natočil Noc v Muzeu nebo třeba Noční Rande. Třetím režizérem je Sam Raimi, který natočil například Spider-man 1,2,3 nebo Stáhni mě do Pekla. Čtvrtým adeptem je mexický režizér Alfonso Cuarón, který natočil filmy jako je Paříži, miluji tě nebo Mexická jízda. Posledním adeptem je Chris Weitz, který natočil filmy Twilight sága: Nový Měsíc nebo Zlatý Kompas.

© www.sabkyyyy.blog.cz II KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Informace 3.2

10. června 2011 v 18:26 | Sába |  Site
Ahoj,
díky Vám a Vašim hlasům jsem postoupila do dalšího kola v soutěži o nejlepší blog a proto bych Vás chtěla poprosit o hlasy ve třetím kole. Pokud se Vám tedy tento blog líbí, můžete pro něj hlasovat zde v soutěži jsem jako Sába. Za Vaše hlasy vám předem děkuji!
Jinak o tomto víkendu tady moc nebudu důvodem je samozřejmě škola a díky tomu i nedostatek času. Ještě jednou Vám děkuji za skvělou učast v birthday projektu.
..Sába

PotC 4 - DvD & Blu-ray 3D

10. června 2011 v 17:35 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides


Premiéra filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna byla sice teprve nedávno, ale dvd a blu-ray 3D si můžete předobjednat již teď. Jedná se totiž o speciální nabídku 5 disků, která zahrnuje také několik slev. Speciální edice obsahuje Blu-ray, Blu-ray 3D, DvD, Digital Copy a určitě mnoho bonusů. Pokud si někdo chcete film předobjednat, může tak udělat na serveru amazon.com - konkrétně zde. Celá speciální edice ve 3D stojí 34.99$ - v přepočtu to je 630,-Kč a to je podle mě skvělá cena na to kolik toho tato edice obsahuje.

Objevila se ještě jedna celkem dobrá zpráva o tom, že pátý díl této nové trilogie Pirátů z Karibiku by měl natočit Tim Burton, který nyní natáčí s Johnnym film Dark Shadows. (Více v zítřejším článku)

© www.sabkyyyy.blog.cz II KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Angry And Dead Again

10. června 2011 v 17:14 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Devátou písní ze soundtracku k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna je "Angry And Dead Again". O tuto píseň se postarali kytaristé Rodrigo a Gabriela.

Lone Ranger - přesný datum premiéry!

10. června 2011 v 6:16 | Sába |  The Lone Ranger
Konečně se také objevili nějaké nové informace k filmu "The Lone Ranger". V hlavní roli se objeví Armie Hammer a postavu Tonta si zahraje Johnny Depp. Režie se ujal všem známý Gore Verbinski, scénář napsal Justin Haythe a film bude produkovat Jerry Bruckheimer. Tou hlavní novinkou je, kdy se film začne natáčet a kdy bude mít premiéru. Film by se měl začít natáčet již na konci tohoto roku a premiéra bude za rok a musim říct, že vybrali opravdu pěkné datum. Premiéra se bude totiž konat 21.prosince 2012 (Podle některých má být v tento den konec světa).

© www.sabkyyyy.blog.cz II KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Happy birthday Johnny!

9. června 2011 v 14:52 | Sába |  Johnny Depp - News
Dnes 9.června 2011 slaví své 48.narozeniny herec Johnny Depp! K této příležitosti jsem přez blog vytvořila tzv. birthday project, do kterého jste mohli posílat své výtvory ať už to jsou kresby, wallpapery, obrázky, videa a podobně. Nakonec mi na blogový mail přišlo celkem dost pěkných výtvorů, za které Vám moc děkuji! Všechny výtvory můžete najít v celém článku.

PotC 4 - Behind the Scenes *4

8. června 2011 v 17:12 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Přidávám dalších několik fotografií z natáčení filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Tento film už od premiéry, která se konala 19.května 2011 vydělal už více než 800 milionů dolarů!
více v celém článku II 4+13 fotografií

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Je Johnny Depp nejvíce sexy mužem?

8. června 2011 v 11:27 | Sába |  Johnny Depp - News


Na stránce InRumor.com se objevila anketa kdo je podle lidí nejvíce sexy mužem. V anketě naleznete 10 herců a mezi nimi právem Johnny Depp. V žebříčku zatím vede právě Johnny Depp a to ještě s velkým náskokem, jelikož má něco přes 70%. Pokud se tedy chcete do hlasování zapojit, klikněte sem. Johnny má opravdu velkou konkurenci, takže těžko říct jestli mu těch 70% vydrží do doby než budete hlasovat vy.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!

Blackbeard

8. června 2011 v 9:54 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Osmá píseň ze soundtracku ke čtvrtým Pirátům se jmenuje stejně jako jedna z hlavních postav, tedy Blackbeard (Černovous). O hudbu se opět postaral Hans Zimmer.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)