Červen 2011

Tři nominace na Teen Choice Awards 2011

30. června 2011 v 18:16 | Sába |  Johnny Depp - News

V této době se objevili nominace na ceny Teen Choice, které už se uskuteční po dvanácté. Jak už název napovídá jedná se o ceny, kde mají hlavní slovo děti a spíše tedy teenageři. Předávání cen je tedy hodně podobné předávání cen Kid's Choice Awards. Výsledky hlasování pro rok 2011 budou odvysílány americkou televizní stanici FOX 8.srpna 2011.
Ale to není hlavní důvod k psaní tohoto článku. Johnny byl totiž nominován ve třech kategoriích s jeho třemi nejnovějšími filmy. První kategorií je "Choice Movie Actor" v akčních filmech, kde je Johnny nominovaný s jeho filmem Cizinec, ve kterém se poprvé objevil po boku Angeliny Jolie. Druhou kategorií je "Choice Movie Actor" ve sci-fi a fantasy filmech, ve kterém je Johnny nominován s filmem Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Třetí kategorií je "Choice Animated Movie Voice", ve kterém se volí od kterého herce/herečky se Vám namluvení animovaného filmu nejvíce líbilo. Johnny je v této kategorii s filmem Rango.
Hlasovat můžete na oficiální stránce TCA zde - k hlasování se budete, ale muset přihlásit!

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Informace 3.6

30. června 2011 v 13:00 | Sába |  Site
Ahoj,
jak asi všichni víte dneškem začínají dva měsíce klidu hlavně tedy pro studenty a žáky. Pokud Vás zajímá moje vysvědčení tak podle mého názoru bylo celkem dobré oproti některým mým spolužákům. Konkrétně mám takový ten průměr, což znamená, že mám jedničky, dvojky a dvě trojky. Pokud chcete můžete mi sem do komentářů napsat jaké bylo Vaše vysvědčení a jestli jste spokojeni?
Druhou věcí je, že zítra odjíždím na dovolenou, ale o tom se rozepíšu až zítra.

Přejí krásné prázdniny plné slunce a užasných zažitků s rodinou i s přáteli!
..Sába

SuperHeavy - Song: Miracle Worker - Teaser

30. června 2011 v 11:00 | Sába |  Mick Jagger
Objevila se asi 40 sekundová ukázka z první písničky skupiny SuperHeavy, která se jmenuje "Miracle Worker". Na svůj profil na youtube ho tentokrát nahrál skladatel A.R. Rahman a tedy i jeden ze členů skupiny. V písni můžete slyšet Damiana Marleyho, Micka Jaggera a Joss Stone.

Johnny & Glen Sobel

30. června 2011 v 10:20 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Johnny Depp byl v neděli 26.června 2011 na koncertu Alice Coopera a jeho skupiny v klubu "The 100 Club" v Londýně. Na koncert se nebyl pouze podívat, ale k muzikantům se přidal a zahrál pár písní na kytaru. Pokud chcete vidět jak to na koncertě vypadalo klikněte na odkazy: - fotografie, - videa. Po koncertu následovala party, na které Johnny také byl a ze které jsem našla jednu fotografii. Jedná se o fotografii, na které můžete vidět Johnnyho Deppa s bubeník ze skupiny Alice Coopera Glena Sobela.

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

PotM - August

29. června 2011 v 18:13 | Sába |  Site

V anketě o nejlepší fotku na měsíc červenec vyhrála fotografie s číslem 2. Abyste si připomněli o jaké fotografie se jednalo vítěznou fotku naleznete v celém článku i v menu. Jednalo se o fotografie z filmového festivalu v Cannes. Na další měsíc srpen jsem vybrala tři fotografie Johnnyho z koncertu Alice Coopera, kterého se Johnny účastnil. Doufám, že vyberete nějakou pěknou fotografii.


PotC 4 - Poster

29. června 2011 v 17:09 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Dnes se objevil ještě jeden plakát k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Jedná se spíše o nějaké plakát tvořený fanoušky, ale když teď není nic nového tak mam alespoň co přidat. Všechny oficiální plakáty naleznete zde.
imagebam.com

Joy [CZ - červenec 2011]

28. června 2011 v 12:00 | Sába |  Johnny Depp - Magazines
V časopise JOY se objevil nový rozhovor s Johnny Deppem, který rozhodně stojí za přečtení. Rozhovor je o jeho novém filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, o jeho dětech a jejich vztahu k paparazzi atd. Za skeny děkuji mýmu affs IvanceJB.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vanessa Paradis & -M- -- La Seine

27. června 2011 v 19:25 | Sába |  Vanessa Paradis - Movies
Písnička "La Seine" ze soundtracku k filmu Příšera v Paříži, kterou nazpívala Vanessa Paradis a -M-.


Návštěvnost: 20.6. 2011 - 26.6. 2011

27. června 2011 v 17:00 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (20.6. 2011 - 26.6. 2011) je:
Pondeli: 194
Utery: 145
Streda: 123
Ctvrtek: 159
Patek: 116
Sobota: 156
Nedele: 169

Celkem: 1062
Děkuji

On stage with Alice Cooper [London - 26.6.2011] - videos

27. června 2011 v 13:17 | Sába |  Johnny Depp - Video
Videa z koncertu Johnnyho Deppa a Alice Coopera, který se konal včera večer 26.června 2011 v londýnském klubu "The 100 club". Fotografie jste mohli vidět zde.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)