Duben 2011

Best Movie [Italy - April 2011]

30. dubna 2011 v 18:04 | Sába |  Johnny Depp - Magazines
Scany z dubnového vydání italského časopisu Best Movie, ve kterém se můžete dozvědět o filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Můžete si přečíst poměrně dlouhý článek o filmu, natáčení a nebo rozhovor s producentem Jerry Bruckheimerem. Samozřejmě nechybí ani fotografie z natáčení nebo z filmu (movie stills).

PotC 4 - Soundtrack [Angelica - full song!]

30. dubna 2011 v 12:04 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Dnes jsem našla celou píseň "Angelica" ze soundtracku k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Autorem je jako i v předchozích dílech Hans Zimmer a tentokrát se k němu přidali i Rodrigo y Gabriela, což jsou mexičtí kytaristé. Soundtrack vyjde 17.května 2011 a pokud si chcete poslechnout celou píseň Angelica, klikněte zde a potom na přehrání písně pod "Listen to Angelica".

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!

Johnny Depp v Oprah Winfrey Show

30. dubna 2011 v 10:55 | Sába |  Johnny Depp - News

Johnny Depp je nyní v Chicagu v USA, kde také začne propagovat svůj nový film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna.
Začal v Oprah Winfrey Show, kterou budou moci diváci vidět 5.května 2011.

Johnny byl v Oprah Winfrey Show již v roce 2004 když s Kate Winslet propagovali film Hledání Zeme Nezemě.

Spolu s Johnnym by se v Oprah Winfrey Show měli 5.května objevit i Jessica Simpson a Lady Gaga.
© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!

Chicago - 29.4.'11

30. dubna 2011 v 7:33 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Johnny Depp byl včera (29.dubna 2011) viděn a vyfocen v Chicagu. Nejdříve byl nakupovat v obchodě s hudbou a potom se ochotně fotil s fanoušky. Johnny si v obchodě koupil kytaru a různé příslušenství k ní. Podle dalších informací je Johnny v Chicagu proto, aby propagoval svůj nejnovější film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna ve světoznámé Oprah Winfrey Show, ve které se objeví 5.května 2011.
Našla jsem zatím pouze jednu malou fotku, na které je Johnny s fanynkou u obchodu s hudbou.
P.S.: Jak můžete na fotce vidět Johnny se nechal opravdu ostříhat. Možná je to kvůli filmu Dark Shadows, který by se měl každou chvílí začít natáčet.

PotC 4 - Movie stills [update *6]

30. dubna 2011 v 7:06 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Dnes se objevila nová movie stills z filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Pokud by Vás zajímalo světová oficiální premiéra bude již za 7 dní, tedy 7.května 2011 v Disneylandu v Los Angeles a poté budou následovat premiéry v Londýně, Cannes a v Moskvě všech těchto premiér by se měl Johnny Depp účastnit. Nová movie stills zde:

PotC 4 - Soundtrack!

29. dubna 2011 v 20:26 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Nedávno jste zde mohli vidět článek o soundtracku k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Dnes jsem opět na amazonu našla soundtrack, který si můžete nejen předobjednat, ale i poslechnout. Bohužel se jedná jenom o ukázky, ale aspoň něco se objevilo.
Musím říct, že soundtrack zní opravdu dobře. Je celkem odlišný od předchozích soundtracků, ale určitě stojí za to, aby jste si ho alespoň jednou poslechli. Oproti předchozímu seznamu, přibilo pár písniček, ale jedná se hlavně o remixy. Pokud si chcete soundtrack poslechnout, klikněte na odkaz:
© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!

New song - Angora!

29. dubna 2011 v 20:12 | Sába |  Vanessa Paradis - Video
Vanessa Paradis nazpívala novou písničku s názvem Angora. Její ukázka se objevila hned na youtube, takže Vám ji sem mohu dát. Píseň by se měla objevit na albu s názvem "Tels Alain Bashung", na kterém naleznete 12 písní od různých autorů.

Vanessa Paradis - Angora [album: Tels Alain Bashung]

Rango - DvD až v červenci!

29. dubna 2011 v 18:41 | Sába |  The Rango

Animovaný film režizéra Gore Verbinského Rango vyjde na DvD až v červenci. Známé datum je však pouze pro vydání ve Velké Británii a to 25.července 2011. Datum vydání českého dvd Rango zatím známo neni, není také známé kolik a jaké bonusy bude dvd obsahovat. Ranga (Johnny Depp) namluvil pro české diváky Ondřej Brzobohatý.
"Je třeba být trochu hravý a vynalézavý. Když máte scénu, v níž někdo dostane po hlavě pánví, je třeba, aby pro dítě byla komická a pro dospělého měla filozofický přesah," uzavírá Verbinski.
© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!

SFX Magazine [June 2011]

28. dubna 2011 v 20:25 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Scany z červnového vydání časopisu SFX, ve kterém si můžete přečíst článek o filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PotC 4 - Premiéra v Rusku!

28. dubna 2011 v 17:31 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Čtvrté pokračování filmu Piráti z Karibiku tentokrát s podtitulem Na vlnách podivna a jeho premiéra kromě Los Angeles, Cannes a Londýna dopluje také do hlavního města Ruska Moskvy. Premiéra filmu je naplánována na 18.května 2011 a účastnit by se ji měli všichni z filmového "pirátského" týmu. Poprvé se tedy do Ruska podívá Johnny Depp, který ve filmu hraje Jacka Sparrowa. Dále by na premiéře měl být režizér Rob Marshall, producent Jerry Bruckheimer a herci Penelope Cruz, Ian McShane, Geoffrey Rush a další. Pro Johnnyho je rezervováno prezidentské apartmá v nejlepším hotelu v centru Moskvy. Organizátoři nyní doufají, že Johnny Depp opravdu dorazí a přiveze s sebou i celou svou rodinu, jak je naplánováno.
© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)