Prosinec 2010

Šťastný nový rok!

31. prosince 2010 v 13:36 | Sába |  Site
sabkyyyy.blog.cz
Ahoj,
tak i já bych Vám tímto milý návštěvníci, čtenáři tohoto blogu a samozřejmě affs chtěla popřát šťastný nový rok, spoustu úspěchů jak v osobním životě tak v práci nebo ve škole a samozřejmě bych Vám chtěla popřát to nejdůležitější a to hodně zdraví. Také si dneska užijte oslavy a moc to nepřežeňte s alkoholem. Já budu dnes doma, za prví sem nemocná a za druhý dneska tady ani žádné oslavy moc nebudou a vlastně ani na to opíjení a válení se ve škarpě moc nejsem. Pokud se chcete pochlubit jak dneska strávíte konec roku, pište do komentářů.
...Sába


Quem [December 2010]

31. prosince 2010 v 11:27 | Sába |  Johnny Depp - Magazines
Magazín Quem zveřejnil žebříček 10 herců, kteří za rok 2010 nejvíce vydělali, který už dřívě sestavil server Forbes. Na tomto blogu ho naleznete zde. Johnny se umístil na skvělém 3.místě. A díky tomu se objevil právě v tomto časopisu.

imagebam.com

Můj názor na The Tourist

30. prosince 2010 v 22:37 | Sába |  The Tourist
Pokud Vás zajímá můj názor na film The Tourist neboli česky Cizinec, přečtěte si tento článek. Nebudu Vám sem psát nějaké podrobnosti o ději, abyste se na Cizince vůbec podívali nebo na něj zašli rovnou do kina. V jedno komentáři k filmu jsem četla, že konec filmu jde odhadnout už v prvních minutách filmu, ale i tak jsem se rozhodla film si stáhnout a udělat si na něj vlastní názor. Film najdete ke stažení skoro všude, je v trošku horší kvalitě, ale dá se na něj koukat navíc když k tomu máte titulky je to ještě lepší.
Jak už jsem řekla, někdo v komentáři k filmu napsal, že se konec dá odhadnout už na začátku, nevim jak ostatní, kteří to viděli, ale mě to tak nepřišlo. Na konci jsem totiž byla dost překvapená, kdo je nakonec ten hledaný Alexandr. Nevim jestli je pár Depp & Jolie dobrá volba pro tento film, ale na druhou stranu si tam ke každému z nich ať už k Johnnymu nebo Angelině nedokážu představit nějakého jiného herce. Johnny tam podle mě zahrnuje komediální stránku a Angelina zase tu akční i v ostatní filmech můžete vidět, že Johnny hraje většinou v komediích a Angelina zase spíše v akčních filmech. Možná se v tom mym psaní moc nevyznáte tak Vám to raději shrnu. Od začátku mi bylo jasné, že to nebude velkofilm, který by chtělo vidět několikset milionů lidí. Raději jsem od toho moc neočekávala, abych nebyla zklamaná. Tento film se mi líbil a nemůžu říct, že to byl propadák jak v bulváru psali, ale žádný dokonalý film od toho také nečekejte. Očekávejte normální film bez jakýkoliv "blbostí" a zvláštních triků. Cizinec je dobře natočený film se skvělými herci, natočený v pěkném prostředí a doplněn pěknou hudbou od Jamese Newtona Howarda. Prostě Vám ho můžu vřele doporučit.
Pokud už jste film také viděli, můžete sem napsat komentář s Vaším názorem.
...Sába

Marc Hom - Nová fotografie

30. prosince 2010 v 12:23 | Sába |  PS-2008
K tomuto photoshootu jsem přidala novou fotografii, kterou jsem dneska našla. Photoshooty nafotil Marc Hom v roce 2008. Johnny je na fotkách spolu s Timem Burtonem.

imagebam.com

Blackbeard’s flag

30. prosince 2010 v 11:26 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Jerry Bruckheimer na svém twitteru zveřejnil novou fotku k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Na fotce můžete vidět vlajku Černovouse, kterou má na své lodi Queen Anne's Revenge.

imagebam.com

Vanessa s celou rodinou v Izraeli

30. prosince 2010 v 10:07 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Dne 10.února má Vanessa Paradis v plánu koncert v Tel Avivu v Izreali. Kromě její rodiny - přítele Johnnyho Deppa, jejich dětí Lily-Rose a Jacka - by mělo přijet několik dalších celebrit. Mezi nimi má být nápříklad německý módní návrhář Karl Lagerfeld, francouzská zpěvačka Isabelle Adjany, francouzská herečka a zpěvačka Bambou a mnoho dalších amerických i francouzských VIP. "Je to dlouhý seznam s důležitými lidmi z filmového i hudebního průmyslu, kteří chtějí na tento koncert přijít." řekl David Stern organizátor koncertu.
Vanessa Paradis by měla přijet s rodinou do Tel Avivu o několik dní dříve a spojit koncert v Izraeli s klidným rodinným výletem. (Článek jsem překládala sama - vypadá to tak, takže prosím kopírujte se zdrojem)

100 Nejočekávanějších filmů roku 2011

29. prosince 2010 v 21:41 | Sába |  Johnny Depp - News
sabkyyyy.blog.cz

Server IMDb zveřejnil další žebříček týkající se nejvíce populárních a nejočekávanějších filmů pro rok 2011. Johnnyho filmy s předpokládanou premiérou v roce 2011 se tam také umístili. Na 1.místě se umístil Johnnyho film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, druhý Johnnyho film, Rango se umístil na 34.místě. Žebříček 25 nejočekávanějších filmů v roce 2011 a také odkaz na celý žebříček najdete v celém článku.


Výroky

29. prosince 2010 v 15:43 | Sába |  Johnny Depp - Interest
sabkyyyy.blog.cz

"Když mi někdo začne vykládat, kdo s kým chodí, navrhnu mu, ať se jde raději onanovat!"

"Myslím, že lidé mi projevují pozornost jen proto, že mě litují."

"Je pravda, že jsem roztřískal hotelový pokoj. Ale chtěl jsem to po sobě uklidit."

"Nechápu, proč se ženy chovají v mé přítomnosti tak potrhle."

Přítelkyně

29. prosince 2010 v 14:45 | Sába |  Johnny Depp - Interest
>> Manželka: Lori Anne Allison (herečka)
└ Johnny Depp se oženil s Lori Anne Allison v roce 1983. Rozvedli se o dva roky později v roce 1985.

• Fotografie ze svatby:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

>> Přítelkyně: Sherilyn Fenn (herečka)
└ Johnny Depp chodil s Sherilyn Fenn od roku 1986 do roku 1988 v té době se s ní také zasnoubil. Zásnuby nakonec zrušili a rozešli se.

• Společné fotografie:

imagebam.com

>> Přítelkyně Jennifer Grey (herečka)
└ Johnny Depp chodil s Jennifer Grey pár měsíců v roce 1990.

• Společné fotografie:

imagebam.com

>> Přítelkyně: Winona Ryder (herečka)
└ Johnny Depp chodil s Winonou Ryder od roku 1990 do roku 1993. Poté se spolu rozešli.

• Společné fotografie:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

>> Přítelkyně Kate Moss (modelka)
└ Johnny Depp chodil s Kate Moss od roku 1995 do roku 1997 poté se rozešli.

• Společné fotografie:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

>> Přítelkyně: Vanessa Paradis (zpěvačka, herečka)
└ Johnny Depp začal s Vanessou Paradis chodit v roce 1998. Mají spolu dvě děti dceru Lily-Rose Melody Depp a syna Johna C. Deppa "Jacka". Rozešli se na začátku roku 2012.

• Společné fotografie:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


>> Přítelkyně: Amber Heard (herečka)
└ Už během natáčení filmu Rumový Deník se začalo spekulovat o vztahu mezi herci Johnny Deppem a Amber Heard. Po Johnnyho rozchodu se svou dlouholetou partnerkou Vanessou Paradis se začalo objevovat stále více článků, které se to snažili potvrdit. Vše bylo potvrzeno až v dubnu a květnu roku 2013, kdy se Johnny objevil na několika akcí společně s Amber.

• Společné fotografie:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)