Červen 2010

Mick & Bill Clinton - Fifa World Cup 2010

30. června 2010 v 17:05 | Sába |  Mick Jagger
Nevim jestli to video pujde tak jestli ho chcete někdo vidět klikněte sem. Video je ze zápasu USA vs. Ghana, z cesty na hotel a na stadion.Žebříček nejvlivnějších celebrit

30. června 2010 v 15:43 | Sába |  Johnny Depp - News
New York - Americká moderátorka Oprah Winfrey opanovala žebříček nejvlivnějších celebrit sestavovaný každoročně časopisem Forbes.
V čele žebříčku tak vystřídala loňskou vítězku Angelinu Jolie.
Letos však tato herečka skončila až na osmnáctém místě. Na druhé příčce se ocitla zpěvačka Beyoncé Knowles a hned za ní, na místě bronzovém, režisér James Cameron. Tomu k umístění pomohl úspěch jeho filmu Avatar.
Zdaleka nejúspěšnějším nováčkem prestižní skupiny je extravagantní zpěvačka Lady Gaga, která se dostala hned na čtvrté místo.
Letos ji média měla ráda a mimořádně talentovaná newyorská rodačka se zviditelnila také díky probíhajícímu turné.
Méně záviděníhodná publicita pomohla k pátému místu Tigeru Woodsovi. Ten sice podle listu Forbes letos hodně vydělal, ale do titulků se dostal spíše díky tomu, že byl nachytán při nevěře.
Až s podivem je, že se v první desítce udržela zpěvačka Britney Spears, kterou na turné obecenstvo několikrát vypískalo.
Z Britů byl nejúspěšnější Simon Cowell, populární porotce talentových soutěží a hudební producent. Na seznam se poprvé dostal i "upír" Robert Patisson. Ten skončil na padesátém místě.
Zajímavé je, že ačkoliv se globální ekonomice pořád ještě moc dobře nedaří, první stovka nejvlivnějších celebrit dohromady vydělala v přepočtu bezmála 99 miliard korun, což je o 24 miliard korun více než vloni.
Seznam ovšem odráží nejen výdělek celebrit, ale i to, jak často a výrazně se zprávy o nich objevovaly v tisku.


Johnny Depp jako chameleon v ujetém animáku

30. června 2010 v 9:41 | Sába |  Johnny Depp - News
sabkyyyy.blog.cz
Gore Verbinsky se vykašlal na Piráty z Karibiku - kvůli tomuhle!
Rango. To jméno si zapamatujte. Patří chameleonovi, který se oháknut do havajské košile vydává na dlouhou cestu s jediným cílem - vyřešit svoji krizi identity. A jak je vidět v prvním traileru, čeká ho důkladná pouštní terapie. Závěrečný sestřih pak dokonce slibuje v rychlém sledu pořádně haluzoidní situace.

Kde se vzal, tu se vzal

Rango pochází přímo z hlavy režiséra Gora Verbinského, scénář podle jeho námětu napsal John Logan (Gladiátor, Letec). A co je na tom všem nejzajímavější, Verbinsky tvrdí, že při práci na filmu chlapíci z ILM použili ty nejmodernější technologie.
Hlavní roli namluvil Johnny Depp, kromě něj budou ve filmu k slyšení i Isla Fisher, Abigail Breslin, Alfred Molina, Bill Nighy, Harry Dean Stanton, Ray Winstone a Timothy Olyphant. Premiéra nás čeká 18. března 2011.

The Rango - Trailer

30. června 2010 v 5:54 | Sába |  The Rango


Mick Jagger chce zfetovat celý ostrov

29. června 2010 v 5:54 | Sába |  Mick Jagger
sabkyyyy.blog.cz
Mick Jagger, frontman kapely The Rolling Stones, navrhl v televizním rozhovoru s oblíbeným moderátorem Larry Kingem, že užívání drog by se mělo testovat ve větším měřítku. Jedná se mu konkrétně o britský ostrov Isle Of Man, na jehož obyvatelích Británie zkouší například nové mobilní telefony. "Obvykle se nelegální drogy testují jen na malém vzorku. Ale je tu ostrov, kde se to dá udělat. Tak by tam měli zlegalizovat všechny drogy a viděli bychom, co to se společností udělá," řekl v rozhovoru.
Jagger je známý svými drogovými excesy, za držení opiátů byl dokonce odsouzení k jednoletému trestu vězení.


New poster

29. června 2010 v 5:28 | Sába |  The Rango
sabkyyyy.blog.cz

PotM - August

28. června 2010 v 18:46 | Sába |  Site
sabkyyyy.blog.cz
Fotkou měsíce červenec se stala fotka no.1

imagebam.com

Pro fotku měsíce srpen můžete hlasovat v c.č. - téma: černobílé fotografie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)