Leden 2010

Nejlepší plakát má Parnassus, nejhůře dopadli Cage a porotkyně Zellwegerová

30. ledna 2010 v 16:01 | Sába |  The Imaginarium of Doctor Parnassus
Už deset let se vyhlašují nejlepší, nejpozoruhodnější, nejpodivnější, ale i nejhorší filmové plakáty uplynulé sezony. Jubilejní desátý ročník cen Internet Movie Posters Awards zveřejnil jména vítězů za rok 2009 před několika dny. Přinášíme ukázky.

Boj s alkoholem: Ronnie Wood to zkouší poosmé!

30. ledna 2010 v 11:21 | Sába |  Ronnie Wood
Alkoholem ztýraný kytarista Rolling Stones Ronnie Wood (62) přijel v pátek do protialkoholní léčebny na jihu Londýna. Zbavit se závislosti na alkoholu se pokouší už poosmé.

Wood nastoupil na léčení po měsících přemlouvání jeho rodinou, včetně jeho dcery Leah a frontmana kapely Rolling Stones Micka Jaggera.
Naposledy se pokoušel nad alkoholem zvítězit v červenci 2008, krátce poté co opustil jeho ženu Jo, kvůli ruské číšnici Jekatěrině Ivanově. Jejich jednoletý vztah plný alkoholu skončil loni v prosinci.
Je to jen pár týdnů, kdy Wood vyhlásil válku svému životnímu stylu a tvrdil: "Už nepiji!"
"Mick vždycky pomáhal a byl Ronniemu oporou, když se dostal do problémů," řekl zdroj z jeho okolí. "Zpráva, že se rozhodl jít na léčení byla pro Micka opravdu potěšující. Vždycky se ho snažil donutit, aby vyhledal pomoc, když měl tyhle svoje potíže. Ani tentokrát tomu nebylo jinak," dodoal.
Woodovi prý nikdo z kapely nevyhrožoval, že ho vyhodí, pokud na léčení nenastoupí. "Znají ho dlouho a je to skvělý kamarád. Oni jsou všichni jako bratři a když mají problémy, tak se o sebe starají a nevyhrožují si," svěřil se Woodův kamarád.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)