Květen 2009

Talks about Imaginarium of Doctor Parnassus & Heath Ledger

18. května 2009 v 6:21 | Sába |  The Imaginarium of Doctor Parnassus
Johnny mluví o Dr.Parnassus a Heathovi..=)

11.5. 2009 - 17.5. 2009

18. května 2009 v 6:15 | Sába
Navstevnost za minuly tyden (11.5. 2009 - 17.5. 2009) je:
Pondeli: 48
Utery: 52
Streda: 50
Ctvrtek: 46
Patek: 49
Sobota: 60
Nedele: 59

Celkem: 364

Just Another Night

17. května 2009 v 18:18 | Sába |  Mick Jagger


Carla Bruni a Mick Jagger: Stanou se z nich sousedé?

16. května 2009 v 18:43 | Sába |  Mick Jagger
Bývalí milenci zpěvák Mick Jagger a francouzská první dáma Carla Sarkozyová-Bruniová by se podle britského deníku The Times mohli stát sousedy. Spekulace o možném stěhování francouzského prezidentského páru se objevily poté, co Nicolas Sarkozy se svou chotí navštívil někdejší domov módního návrháře Yvese Saint Laurenta.
V luxusním bytovém komplexu, jehož cena se odhaduje v přepočtu na 300 milionů korun, se kromě rozlehlého apartmánu zpěváka skupiny The Rolling Stones nacházela donedávna i obrovská umělecká sbírka, kterou shromáždil Saint Laurent se svým přítelem Pierrem Bergém. Sbírka byla v únoru rozprodána za 373,5 milionu eur, tedy v přepočtu 10,7 miliardy korun.
Fakt, že se Sarkozy zajímá o apartmán v tomto domě, nebyl oficiálně potvrzen. Podle tisku je pochopitelné, že si prezidentský pár hledá vhodnější bydlení než odloučený dům první dámy v milionářské čtvrti Paříže.
Do domu zpěvačky a bývalé topmodelky se prezident přistěhoval před 15 měsíci a od té doby čelí stížnostem sousedů na neustálou přítomnost bezpečnostních složek a vládních vozů, které ruší jejich klidnou ulici. Nehledě na to, že dům vlastní Carla Sarkozyová-Bruniová spolu se svým bývalým partnerem a otcem jejího dítěte Raphaelem Enthovenem.
Nový domov skýtá výhodu pro Sarkozyho, jelikož se nachází nedaleko prezidentského Elysejského paláce. Saint Laurent, který zemřel loni v červnu, navíc patřil k blízkým přátelům současné první dámy Francie.
Podobně vřelý vztah má prezidentova choť podle svého osobního asistenta i s Mickem Jaggerem, se kterým měla poměr od roku 1992. Modelka a zpěvačka italského původu přiznala, že začala vztah s rockovou hvězdou na dovolené v Thajsku v době, kdy jeho žena Jerry Hallová čekala třetí dítě.
Bývalí milenci jsou prý stále v kontaktu jako přátelé. Podle společného známého manželů Sarkozyových Jacquesa Séguela se prezidentský pár jednou v žertu škádlil kvůli Jaggerovi během večeře. "Pokud se jedná o tisk, jsi amatér. Můj vztah s Mickem byl tajemstvím celých osm let. Navštívili jsme všechna hlavní města a ani jednou nás spolu nevyfotografovali," žertovala údajně první dáma.

PE-CZ-Trailer

16. května 2009 v 18:29 | Sába |  Public Enemies
Tady můžete shlédnout dva trailery k Public Enemies které jsou už s českými titulkami..=)
Jinak odkaz mam díky blogu Lenky..thnx..xD

Televizní spoty lákají na mafiána Johnnyho Deppa

16. května 2009 v 18:16 | Sába |  Public Enemies
Johnny Depp neztratil nic ze svého charismatu ani coby bankovní lupič John Dillinger. Ostatně i Dillinger byl ve své době miláčkem veřejnosti.
Režisér Michael Mann se svým filmem Veřejní nepřátelé (Public Enemies) opět vrací ke svému oblíbenému žánru akčních krimi. Po snímcích Miami Vice, Nelítostný souboj či Collateral se však tentokrát podíváme do minulosti, přesněji do 30. let minulého století, které jsou nazývány zlatou érou amerického zločinu. Hrdinou filmu je John Dillinger v podání Johnnyho Deppa, charismatický bankovní lupič, který lidem neubližuje a bere si jen peníze bank. Tento americký Jánošík však byl samozřejmě trnem v oku policii i FBI a o jeho dopadení se měl postarat federální agent Melvin Purvis (Christian Bale), jehož drsné vyšetřovací metody záhy začaly přinášet kýžené ovoce.
Premiéra filmu je naplánována na 1. července, u nás se jej dočkáme o týden později, ale již teď tu máme první dvě televizní upoutávky, které se možná časem objeví i v některé z našich televizí.


Photoshoot-1998

16. května 2009 v 15:30 | M.a.r.t.i.n.a

Rok: 1998
Počet fotek: 4


Mike otcem...

16. května 2009 v 14:10 | M.a.r.t.i.n.a
Tak i Mike se dočkal.... :D Zatím to není potvrzené, ale na netu se před několika měsíci zveřejnila zpráva že Mike a Anna čekají jejich první dítě... A včera jsem se dočetla že se to už i narodilo a Mike je konečně otcem. Při jednom rozhovoru se svěřil že by chtěl hodně dětí... :) takže držím palce at se jim to povede... :D


Zahraje si Johnny Depp slavného Franka Sinatru?

16. května 2009 v 13:50 | M.a.r.t.i.n.a
Nejoblíbenějším hercem Matina Scorseseho je v poslední době Leonardo DiCaprio. Spolupracovali spolu například na filmech Gangy New Yorku či nejnověji na snímku Shutter Island. Je tedy snadné odhadnout, že by to měl být právě on, kdo ztvární slavného Franka Sinatru. Jenže podle Nikki Finke by studio Universal Picture rádo vidělo v hlavní roli Franka Sinatry herce Johnnyho Deppa. Ten se co nevidět objeví v kinech ve filmu Public Enemies a studio by prý velmi rádo opět s tímto populárním hercem spolupracovalo.

Spekulace však nezůstaly jen u těchto dvou jmen. Šanci má údajně třeba i Chris Pine, který teď slaví úspěch coby kapitán James T. Kirk v novém Star Treku. Nebo také Ben Affleck, Michael Imperioli, Matt Damon nebo Edward Norton. Snad se brzy dozvíme řešení této hádanky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)