Červen 2008

Další fotky-PE-27.6.

30. června 2008 v 15:37 | Sába |  Public Enemies

23.6. 2008 - 29.6. 2008

30. června 2008 v 15:21 | Sába
Navstevnost za minuly tyden (23.6. 2008 - 29.6. 2008) je:
Pondeli: 147
Utery: 130
Streda: 136
Ctvrtek: 134
Patek: 135
Sobota: 137
Nedele: 156

Celkem: 975
thnx..x)...!!!

Karibik brázdí piráti v čele s Johnnym Deppem

29. června 2008 v 10:01 | Sába
Dnes na Nově od 20:00 budou dávat Piráty z Karibiku: Prokletí Černé perly...

Karibik brázdí piráti v čele s Johnnym Deppem

uvidíte na TV Nova: dnes v 20:00

Prokletý aztécký poklad, romantická láska, šermířské souboje a také plno bláznivého humoru ve velkolepém filmovém dobrodružství.
Když byla guvernérova dcera Elizabeth malá, pomohla během jedné plavby zachránit trosečníka, malého chlapce Willa. Ten měl na krku neobvyklý přívěsek, který dívka nenápadně ukryla do kapsy a má ho dodnes. A zanedlouho se má dozvědět, jak důležitý a současně nebezpečný klenot to vlastně je.
Její velké dobrodružství začne v den, kdy ji komodor Norrington požádá o ruku. Dívku totiž škrtí nové šaty, omdlí a zřítí se z terasy do moře dřív, než ji stačí Norrington zachytit. Zachrání ji svérázný kapitán Jack Sparrow, který nedlouho předtím připlul do přístavu na podivném voru a hodlal tu ukrást moderní plachetnici nazvanou Střela. Přes obětavost jeho činu ho chce Norrington nechat pověsit. Elizabeth mu sice pomůže k útěku, ale Jack nakonec znovu skončí ve vězení, když se utká s Willem, který se vyučil kovářem.
V noci je přístav přepaden piráty z lodě Černá perla, které vede krutý kapitán Barbossa. Zmocní se Elizabeth, kterou hledali právě kvůli medailonku. Will je chce okamžitě pronásledovat, a když nepochodí u guvernéra a Norringtona, osvobodí z vězení Jacka, který mu slíbí pomoc. Společně se zmocní Střely a vydají se do pirátského přístavu Tortuga, kde chce Jack najmout posádku. Prozradí cestou Willovi, že znal jeho otce, který byl také pirátem. Vyjde najevo, že medailon pochází z aztéckého pokladu, který dostal Cortez za slib, že přestane zabíjet indiány. Slib však nedodržel a bohové mince prokleli. Když piráti poklad uloupili a utratili, stihla je kletba. Nemohou uhasit žízeň a ukojit hlad a za měsíčných nocí se mění v kostlivce.
Jediný způsob, jak kletbu zlomit, je vrátit všechny mince a obětovat krev každého majitele. A tak Barbossa se svou posádkou pluje už léta po všech oceánech a hledá rozkutálené mince. Ta, kterou měla Elizabeth, je poslední. Také se ukáže, že Jack Sparrow byl kdysi kapitánem Černé perly a právě on řekl Barbossovi, kde je Cortezovo zlato. Ten vyvolal vzpouru, vysadil Jacka na pustém ostrově a spolu s ostatními se pokladu zmocnil.
Velkolepý americký dobrodružný akčně pojatý film, který díky neustále přítomnému humoru balancuje na pomezí dobrodružné podívané a parodie, vznikl v roce 2003 a podařilo se mu to, co se už dlouhá léta žádnému filmu o pirátech nepodařilo. Stal se trhákem roku, který vydělal přes 650 milionů dolarů. Scénář napsali Ted Elliott a Terry Rossio, režie se ujal Gore Verbinski, tvůrce, který má na kontě tak odlišné filmy jako horor Kruh, bláznivou komedii Hon na myš nebo komediálně pojaté drama Pan Rosnička.

Johnny mluví francouzsky

28. června 2008 v 18:14 | Sába
Francouzsky začíná mluvit okolo 2:13....

27.6.-PE

28. června 2008 v 14:40 | Sába |  Public Enemies

od Sharon

28. června 2008 v 10:53 | Sába
Děkujiiii....!!!!x)

James Norrington

28. června 2008 v 10:46 | Sába
Loajální služba Jeho Veličenstvu králi Anglie přinesla Jamesi Norringtonovi uznání a společenské postavení.Jako kapitán lodi Jeho Veličenstva Střely pronásledoval a zajal některé z nejhorších karibských pirátů.Povýšení na komodora flotily přináší Norringtonovi určité uspokojení,ale stále mu chybí jediná věc,která ho může učinit opravdu šťastným - svatba s Elizabeth Swannovou.
Loď jeho veličenstva Střela
Norringtonova loď Sřela se výborně hodí k pronásledování pirátů v Karibském moři.Je to briga a na obou palubách má zbraně.Díky své konstrukci je rychlá a výborně manévruje,ale Černé perle se nevyrovná.

PE-27.6.

28. června 2008 v 9:57 | Sába |  Public Enemies
lenoxa.blog.cz

Pro moje SB...!!!

28. června 2008 v 8:22 | Sába
TAkže porádně si užijte prázdniny...!!!!!!!x) a dejte si to třeba i na blog...pokud chcete a napište komentář jestli se vám to vubec líbí..!!!!x)

Sao-Feng- fotky

28. června 2008 v 7:28 | Sába
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)