Březen 2008

Keith Richards: Kouřím trávu pořád!

31. března 2008 v 17:25 | Sába |  Keith-New,články
Člen skupiny Rolling Stones tvrdí, že žádné jiné drogy neužívá, ale trávu prý kouří pravidelně odnepaměti a do konce života se jí nehodlá vzdát.
V sedmdesátých letech se přitom kytarista potácel na hranici smrti a bojoval se závislostí na heroinu.
"Pravidelně si vykouřím hlavu. Kouřím trávu celou dobu. Tak a teď to víte. Ale to je všechno, co beru, všechno, co dělám. Skutečně kouřím a mám taky skutečně dobrý hašiš," přiznal stárnoucí rocker.
Měkké drogy se nehodlá vzdát a věří, že mu nemůže ublížit. V šedesátých a sedmdesátých letech ale boj s heroinem málem prohrál. "Lidé si mysleli, že umřu. Ale neumřel jsem, jak vidíte. Drogy? Ach ano, bylo to skvělé. Teď se léčím. Je to prohnaná věc," dodal Keith.
Minulý rok se čtyřiašedesátiletý bouřlivák přiznal, že jednou šňupal dokonce i popel svého mrtvého otce. A v minulosti prý musel podstoupit celkovou transfuzi krve, aby se jeho tělo zbavilo jedů a škodlivin.

Rolling Stones můžou po 44 letech opět vystoupit

31. března 2008 v 17:21 | Sába
Blackpool - Rolling Stones jsou legendou rocku, známé ne jen jedné, ale rovnou několika generacím.
Po zákazu, který následoval po jejich koncertě 24. července 1964 se na jejich koncert v anglickém přímořském letovisku Blackpool mohou znovu těšit nejen dnešní "babičky", ale i jejich dcery a možná i vnučky.
Onen divoký večer, kdy se na koncertě sešlo přes sedm tisíc fanoušků, nejen že skončil rvačkou, z publika se stala doslova demoliční četa. Mladí hudební nadšenci rozbili křišťálové lustry, roztrhali potahy sedadel a zničili koncertní křídlo nevyčíslitelné hodnoty.
A to nebylo vše. Když už neblo co ničit, začali po sobě házet lahvemi. Více než 50 zraněných muselo být převezeno do nemocnice. Členové skupiny prchli z pódia. Přesto je neminul doživotní zákaz hraní v tomto městě.
Ano, tušíte správně, tenkrát ještě kluci ze "Stounů" nebyli moc známí. Časem se skupina propracovala až na špičku, zpěvák Mick Jagger si dnes říká "sir" a Blackpool se rozhodl přijmout rockery zpátky.
"Rádi bychom skupině oznámili, že zákaz je zrušen a opět u nás mohou vystupovat," nadšeně oznamoval přítomným novinářům zástupce radnice.
Uvidíme, jestli to kluky dojme natolik, aby v Blackpoolu po letech se zadostiučiněním zahráli svou "Satisfaction".

24.3.2008 - 30.3.2008

31. března 2008 v 17:09 | Sába
Navstevnost za minuly tyden (24.3.2008 - 30.3.2008) je:
Pondeli: 132
Utery: 97
Streda: 96
Ctvrtek: 72
Patek: 114
Sobota: 0
Nedele: 102

Celkem: 613
Díky...

Johnny v TV

31. března 2008 v 16:43 | M.a.r.t.i.n.a
V Sobotu 12.4.2008 v 09:45 na nově bude Střihoruký Edward. Hlavní role- Johnny Depp jako Střihoruký Edward.
"Nůžky místo rukou? Kdo to jakživ slyšel!"

Království za ruce by dal hrdina amerického filmu, který sice není tak úplně člověk, přestože se chová lidštěji než většina lidí v jeho okolí. Edward je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě a kdovíjak dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Brzy si získá uznání a obdiv svým střihačským uměním, jenže jak už to chodí, jsou i lidé závistiví a zlí, jímž chlapcova obliba nedá spát, obzvláště když si všimnou náklonnosti, kterou chová k hezké dívce Kim...

Film byl nominován na Oscara za nejlepší masky
Zajímavosti
V tomto filmu řekl Johnny Depp pouze 169 slov.
Během scény, kdy vynálezce umírá, Vincent Price ve skutečnosti omdlel. Tim Burton se i přes morbitnost této situace rozhodl, že záběr byl v pořádku a nechal ho ve filmu.
Johnny musel shodit kvůli roli Edwarda přes 10 kg.
Při natáčení scény, kdy Edward utíká zpátky do svého hradu, se Johnny Depp zhroutil vyčerpáním, které bylo způsobeno vysokými teplotami a koženým oděvem.
Hlášky
Edward: Kevine, chceš si zase zahrát kámen, nůžky, papír?
Kevin: Ne!
Edward: Proč ne?
Kevin: Protože to je nudné, vždycky vyhraju.
vynálezce: Vím, že ještě nejsou Vánoce, Edwarde, ale mám pro tebe dárek.
(Ukáže Edwardovi jeho budoucí lidské ruce.)
Video
Pár fotek

Piráti a Aerosmith

31. března 2008 v 16:22 | M.a.r.t.i.n.a

POTC-Promo

30. března 2008 v 15:13 | Sába

Piráti chytají bronz xD

30. března 2008 v 14:57 | Sába
Keith Richards
Johnny Depp
Keira Knightley
Orlando Bloom

DVD-Sweeney Todd

30. března 2008 v 13:02 | Sába

ST-fotky

30. března 2008 v 13:01 | Sába

Johnny vyhrál v Kids Choice awards

30. března 2008 v 12:57 | Sába

Dětské ceny Kids Choice Awards ovládla Miley Cyrusová

Patnáctiletá americká herečka a zpěvačka Miley Cyrusová ovládla předávání cen dětských televizních diváků Kids Choice Awards.
Los Angeles - Patnáctiletá americká herečka a zpěvačka Miley Cyrusová ovládla sobotní předávání cen dětských televizních diváků Kids Choice Awards. Hrdinka televizního seriálu Hannah Montanaová získala ceny pro nejlepší zpěvačku a televizní herečku a zastínila takové hvězdy, jako jsou například herci Eddie Murphy a Cameron Diazová.
Dcera hudebníka Billyho Raye Cyruse se proslavila díky seriálu o dívce, která žije dvojí život: ve dne jako průměrný teenager a večer se mění ve slavnou popovou zpěvačku.
Cyrusová nyní patří k nejlépe vydělávajícím mladým umělcům na světě, podle časopisu Forbes si od června 2006 do loňského června přišla na 3,5 milionu dolarů (zhruba 56 milionů korun). Její popularita přitom neustále roste a lístky na její koncerty se prodávají na černém trhu za tisíce dolarů. Hudební 3D film Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert byl dokonce v únoru v čele žebříčku návštěvnosti amerických kin.
Na 10.000 diváků sobotního ceremoniálu kromě Cyrusové přivedla do varu i chlapecká skupina Jonas Brothers. Bratrské trio ve složení Joseph, Nicholas a Kevin Jonasové získalo cenu pro nejlepší hudební skupinu.
Kids Choice Awards se udělovaly už po jednadvacáté. Pořádá je dětská kabelová televize Nickelodeon. Na internetu bylo letos uděleno celkem 88 milionů hlasů.
Show, která se vysílá i mimo Spojené státy, je také ojedinělou chvílí, kdy se velké hollywoodské hvězdy nechají pro pobavení dětí zesměšnit. V záplavě zeleného slizu, která je ovšem na tomto ceremoniálu výrazem úcty, tak letos skončili třeba Harrison Ford a Orlando Bloom.
Mezi oceněnými umělci byl také Eddie Murphy za nejlepší dabing animovaného filmu (Shrek Třetí), ceny pro nejoblíbenější filmové herce získali Jessica Albaová a Johnny Depp. Jako nejlepší film děti vybraly komedii Alvin a Chipmunkové, nejlepší reality show se opět stala pěvecká soutěž American Idol. Cenu Wannabe pro umělce, kterému by se děti chtěly nejvíce podobat, dostala herečka Cameron Diazová.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)