Říjen 2007

Johnny a Orli na Teen Choice Awards 2006

25. října 2007 v 20:31 | sabka
Fakt suprový video určo se koukněte...

Orli fotomontáž:D

25. října 2007 v 17:17 | sabka
pls copy se zdrojem...

Pár Johnnyho podpisů

25. října 2007 v 16:48 | sabka

Johnny a jeho účesy

25. října 2007 v 16:14 | sabka
dohola:
krátké, černé vlasy:
polodlouhé, melírované vlasy:
dlouhé vlasy do culíku:

Vše co bude na DVD Piráti z Karibiku:Na Konci světa

25. října 2007 v 15:19 | sabka
Disk obsahuje:
Interaktivní menu;Přímá volba scén; Kopance z Karibiku; Keith & kapitán: Na scéně s Johnnym a "Stonem."; Vystřižené scény s komentářem režiséra Gorea Verbinskiho; Anatomie scény: Malström; Příběh přehršle Jacků; Nechte vlajku vlát: Příběh písně; Tajemství Zákoníku; Na Bratrském sněmu; Mistři designu; Svět Chow Yun Fata; Pirátský maestro: Hudba Hanse Zimmera; Jim Byrkit a mapa; Crash McCreary a piráti v krunýřích; Rick Heinrichs a singapurské kulisy; Penny Rose a kostýmy kapitána Teaguea; Chris Peck a pirátský zákoník; S hádankami nejsou žádné žerty; Kapitán vs. kapitán
Audio Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky
Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, hebrejské
V ČR vychází kolem konce listopadu a začátku prosince i s bonusy!!!

Keira:Jsem protivná mrcha!

25. října 2007 v 15:13 | sabka
Vybavuji si vás jako mladičkou herečku,která zařila ve filmu Blafuj jako Backham.Jak se od té doby Keira Knightley změnila,a v čem zůstala stejná?
Vůbec netuším.Víte,bylo mi šestnáct....To asi mluví za všechno.
Je těžké oddělit roli celebrity od herecké profese, a ještě si u toho zachovat soukromí?
Není to nijak zvlášť náročné.Má to jediný háček.Jako herečka totiž musíte úplně zapomenout na svoje skutečné já.Lidi poznávají vaši tvář a ženou se za vámi-a v takové situaci se na vlastní já zapomíná těžko.Tady je težší studovat hereckou roli a její charakter.Všichni kolem totiž rozebírají a studují vaši skutečnou osobnost.Takže zatímco dostaváte zajímavější pracovní nabídky na lepších projektech a s lepšími režiséry, stává se vaše práce čím dál těžší.
Představuje film to nejdůležitější ve vašem životě?
(pohrdavě)Natáčení pro mě nikdy nebylo nejdůležitější!Je to moje práce,za kterou dostávam zaplaceno a která mě baví-někdy víc, někdy míň.
I když už jste známá herečka,je vám teprve 22.Ve filmu Pokání teď hrajete vyspělou ženu.Je v té roli něco z vás?
Neříkám si při čtení scenáře:"Jasně, tohle přesně teď zažívám,takže to beru."Vůbec.V tomhle případě se mi líbil příběh i postava a její charakter.Ale nezhlédla jsem se v ní.Je to postava ženy,která má všechno, a přece je nešťastná.Přešlapuje na místě a neví kam dál.Vystudovala Cambridge, ale ne zrovna nejatraktivnější obor... Na začátku je to protivná mrcha a ví o tom.Líbí se mi, jak je nadměrná.Líbí se mi,že neví kam její život směřuje.Ne,nevyhledávam role,které jsou mi podobné...
Vaší krási si všimla i firma Chanel,nahradila jste v jejich kampani Kate Moss.Jste pyšná?
Moc.To víte,když už dělat reklamu parfému,proč ne rovnou pro Chanel,že?Je to skvělé.
Reklamu režíroval Joe Wright,se kterým jste točila Pýcha a Předsudek i Pokání...
Ano,bylo to moc příjemné natáčení.Pokání jsme dotočili-kdy to bylo?V září.Já jsem měla hotovo v srpnu.A Chanel jsme natočili v listopadu.Měli jsme ten samý štáb,stejné kameramany,všechno.Byla to zábava.
Jaký je rozdíl mezi prací v Británii a Hollywoodu?
No,pokud myslíte filmy,které se natáčí v hollywoodských studíích,tak tam jde hlavně o rozdíl ve velikosti.Vetší je všechno:štáb,a hlavně ty rozpočty.Jde prostě o větší byznys.Natáčení v Británii bývá intimnější,rozpočty třeba poloviční a poloviční je potom i štáb.
Co atmosféra během natáčení?
V Británii panuje uvolněnější atmosféra.Hollywood s pevnou hierarchií,na kterou herci z Británie nejsou zvyklí.Historicky přichází britský herec z prostředí divadelních spolků,kde šlo o týmovou práci.Hollywood takový není.Funguje tam systém,který se točí kolem filmových hvězd.A ten systém je pevně definovaný,není to vůbec o nějakém spolurozhodování.
Být na vrcholu takové hierarchie je příjemné,ne?
Nemyslím,že je to nějak zvlášť důležité.Mám ráda svou práci a mám taky ráda kulturu svojí země.A ta americká je uplně jiná.Mluvíme stejným jazykem,ale dnes a denně mě překvapují ty rozdíly.V Americe se mi pracuje hůř někdy je to flustrující.Na druhou stranu tam mají skvělá studia a štáby a točí víc filmů než Britové.Efektivita práce je tam úžasná.
Autorem vašeho dalšího filmu je vaše matka.Snažila jste se kvůli tomu před kamerou víc?
Určitě to pro mě bylo dost vyjmečné.Vlastně se ten film měl krýt s Pokáním,ale našťestí pro mě došlo k nějakým výrobním komplikacím,takže jsem potom mohla točit oba dva filmy.Ale jinak si nemyslím,že bych kvůli tomu pracovala víc něž obvykle.Až na to,že jsem se musela naučit zpívat.
Dokázala jste se vyvarovat skandálům,na rozdíl od spousty stejně starých herců...
V tomhle prostředí se pohybuju celý život.Nic mě nemohlo překvapit,kromě faktu,že se mi podařilo uspět.Znám záludnosti téhle práce a vím,že úspěch a propady k tomu patří.Když si uvědomujete,že jednou vaše kariéra skončí,nechováte se jako nesmrtelná hvězda.Já si pořád říkám:"Teď se ti zrovna daří,ale počkej za pár chvil..."Nemyslím,že tenhle můj přístup je nejlepší,ale aspon mě motivuje.
Jaká byla spolupráce se Siennou Miller?Dvě nejelegantnější ženy v jednom filmu...
Jedna elegantní,druhá otrhaná.Bylo to super!je skvělá,legrační,a sakra dobrá herečka.Já jí do té doby vlastně neznala,jen jsem párkrát prohodily několik slov.Hodně mě inspirovala.
Představte si,že můžete pozvat na večeři pět osobností,historických nebo současných.Koho si zvolíte?
Šmarjá...(přemýšlí).Napoleon!Napoleona a Josefínu,chtěla bych je vidět pohromadě.Pozvala bych...(přemýšli) musím vybrat dalšího diktátora(hluboce zamyšlená).Dost mě zajímájí diktátoři.Asi bych vybrala i-Hitlera.
Proč?
No,poslední dobou jsme dělala filmy z období druhé světové války a začalo mě to zajímat.Četla jsem životopisy některých Němců a další věci kolem toho.Čtete Mein Kampf a říkáte si,že on je ten chlap fakt šilenej.Nevím,zajímalo by mě,jak dokáže evidentně nemocný člověk přesvědčit spoustu lídí kolem,že je v pořádku.Takže počkejte-zatím mam tři.hm,tak další dva už fakt nedám dohromady.
Pls copy se zdrojem...

Nová role???

25. října 2007 v 14:07 | sabka
Francúzska Wikipedia priniesla zaujímavú informáciu - podľa nej by si mal totiž herec Tom Felton (Draco Malfoy) zahrať v štvrtom pokračovaní Pirátov z Karibiku postavu Matta Turnera. Anglická "pobočka" známej encyklopédie túto informáciu nezverejnila, preto je diskutabilné, či je vôbec pravdivá. Okrem toho štúdio Walt Disney stále oficiálne nepotvrdil, či vôbec natočí i štvrtý diel slávnej pirátskej série.
Už tím jménem naznačují, že by to byl syn Willa a Elizabeth.

Pirátské povlečení

25. října 2007 v 14:03 | sabka
Zavřít okno
Zavřít okno

Krásný wall Liz

25. října 2007 v 14:02 | sabka

Nové podpisy-Keiry

25. října 2007 v 9:28 | sabka
piratesnet.blog.cz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)