Říjen 2007

Piráti vs. Shrek!-Nelítostný boj trojek

27. října 2007 v 16:19 | sabka
LOS ANGELES - Až dosud okupuje žebříček nejnavštěvovanějších filmů v USA kyprá postavička animovaného Shreka. Film Shrek 3 vydělal během pouhých tří dnů promítání rekordních 2,7 miliard Kč a odsunul na druhé místo Spidermana 3. Na pozici Shreka ale teď útočí mocná přesila Pirátů z Karibiku. Mimochodem - ti vtrhnou do českých kin už za dva dny!
Kliknutím zavřete okno
Jejich šance jsou více než slibné, ačkoliv tvůrci Shreka, který bude mít českou premiéru 14. června, zabojovali všemi možnými prostředky, a dokonce si »vypůjčili« jeden gag ze slavného filmu Monty Python a Svatý Grál (1975). Jde o scénku, ve které se princ Krasoň zjeví na dřevěném koníku na holi, zatímco jeho družina použije dvě půlky kokosu k dotvoření patřičného zvukového efektu. "Proženeme jim zadek u soudu," nechal se slyšet rozzuřený člen skupiny »Montypythonů« Eric Idle.
Nedělní premiéru třetího dílu s názvem Piráti z Karibiku 3 - Na konci světa doprovázely v USA ovace tisíců fanoušků. Johnny Depp (43) coby kapitán Jack Sparrow má podle expertů šance dobýt žebříček nejnavštěvovanějších filmů.
Módní inspirací nebyly pro charismatického herce tentokrát zločinci moří. Svůj »rockerský« ohoz, v němž se předvedl na červeném koberci, si vypůjčil od rockového veterána, kytaristy skupiny Rolling Stones Keitha Richardse (63), který ve filmu ztvárňuje Deppova otce.

Parta kostlivců...

27. října 2007 v 16:14 | sabka

79.bleskovka-diplomy

27. října 2007 v 14:51 | sabka
gratuluji snad se vám líbí...

HRA DMC

27. října 2007 v 12:46 | sabka
tady si muzete zahrat hru Pirate

pár foteček...

27. října 2007 v 12:45 | sabka
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkupotc2-group12.jpgpotc2-group13.jpgKlikněte pro zobrazení původního obrázkupotc2-group19.jpgKlikněte pro zobrazení původního obrázkupotc2-group20.jpgKlikněte pro zobrazení původního obrázkupotc2-group21.jpgpotc2group11.jpgKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuragetti3.jpg

animace

27. října 2007 v 12:42 | sabka

Na kolik procent se vám líbí můj blog???

27. října 2007 v 11:40 | sabka
Takže pls hlasujte v anketě na kolik procent se vám líbí můj blog...a do komentářů mi můžete napsat co byste tady změnila atd...

Angličané o Johnnyho Deppa nestojí

27. října 2007 v 9:04 | sabka
Falmouth - Je nejslavnějším a nejznámějších korzárem v novodobých dějinách. Alespoň na filmovém plátně. Díky snímku Piráti z Karibiku a roli kapitána Jacka Sparrowa prý hollywoodská hvězda Johnny Depp (43) zastínila i skutečné mořské lupiče, jako byl třeba Francis Drake. Zatímco se jeho slavný předchůdce dočkal výjimečných poct, stal se admirálem a byl povýšen do šlechtického stavu, Depp takříkajíc ostrouhal kolečka. Zástupce Disneyho studia usoudil, že by nebylo špatným reklamním tahem, kdyby se protagonistovi filmu, který se v něm realizoval, podařilo získat čestné občanství města, jež má za sebou pirátskou minulost.
Sebevědomě se proto obrátil na radní Falmouthu ležícího na jihozápadním pobřeží Anglie. A nestačil se divit. Otcové přístavního města o tuto čest neměli zájem.
"Nezaprodáme svou duši kvůli publicitě," nechal se slyšet Mike Varney, jeden z městských představitelů. A dodal, že u nich žije dost jiných spoluobčanů, kteří by si podobné vyznamenání zasloužili víc než nějaký herec, protože pro své rodiště udělali, co mohli.

59.spř.blog

26. října 2007 v 21:01 | sabka
http://hotbones.blog.cz tak tady najdete vážně suprový blog o seriálu Sběratelé kosti,o Johnny Deppovi a Keiře Knightley a dalšim...
takže se určo koukněte na a tady máš dáreček:
a tady jsem dostala od Lizzie je važně super:

Od Macíka

26. října 2007 v 20:33 | sabka
Díky moc je vážne super:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)