Září 2007

hodnocení

30. září 2007 v 17:09 | sabka
Hodnocení Cornelienky no podle mě je to pravdu potřebuje to tu změnu napiste mi pls co si myslíte!
Záhlaví:Na záhlaví je jenom obrázek a na něm napís.Je takový obyčejný.Obrázek se tam ani nevlezl celý a písmo a je docela nepříjemné a ani se nehodí ke stránce.3-(40b.)
Menu:Strašně dlouhé.K ničemu se nehodí.Aspoň pozadí se trošku hodí ke stránce.2-(60b.)
Stránka:Barva textu se k ničemu nehodí a je i na pozadí moc výrazná.3(50b.)
Obsah:Blog je o Pirátech z Karibiku.1*(100b.)

Návštěvní kniha

30. září 2007 v 17:06 | sabka
Tak tady sem vám udělala návštěvní knihu tak mi tam něco napište:D Dík→ Návštěvní kniha"

pirátská hra online

30. září 2007 v 16:43 | sabka
Na netu se objevila nová online hra Pirates of the Caribbean. Vypadá vážně dobře. Pro někoho bohužel a pro jiného zas ne....je to anglicky (což mě nepřekvapuje). Sice jsem tam zaregistrovaná ale z nějakého důvodu se nemůžu přihlásit. Zkusila jsem už všechno. Kdybyste někdo s tímto měl nějakou zkušenost nebo to už hrál.......prosím poraďte.
A TADY se můžete mrknout.
piratess.blog.cz

návstěvnost-půl roku!!

30. září 2007 v 16:21 | sabka
Protože tenhle blog už mam půl roku tak jako počítadlo návštevnosti napadlo mě dát sem součet všech měsíců:
Duben: 884
Květen: 2089
Červen: 3512
Červenec: 1873
Srpen: 2518
Září: 2286
celkem: 13 162lidí!!!
Všem kdo sem chodí moc děkuju......ale neni to zase tak přesný,protože ještě něni konec měsíce!!!

76.bleskovka

30. září 2007 v 13:02 | sabka
1.u každýho napište min. 1 přezdívku:
Johnny Depp
Keith Richards
Orlando Bloom
2.u každýho napište kolik má dětí:(je možný že žádný nemá)
Johnny Depp
Orlando Bloom
Keith Richards
Keira Knightley
Naomie Harris
3.u každýho napište manžela/manželku nebo přítele/lkyni:
Johnny Depp
Keira Knightley
Keith Richards
Orlando Bloom
Naomie Harris
4.trochu lehčí otázka:
Koho chcete na diplom??
pište dokud nanapíšu konec!!!
beru ty co budou mít nejmín polovičnu zpravně,ale nejlepší by bylo kdyby ste to meli dobře všichni

Plní slib

30. září 2007 v 12:13 | sabka
Hollywoodsky bouřlivák Johnny Depp (43) žije osm let v harmonickém vztahu s Vanessou Paradis, o devět let mladší francouzskou zpěvačkou. Johnny dal Bohu slib, že se s Vanessou ožení, jestli jejich dcera vyzdraví.
Stalo se a jejich sedmiletá dcera Lily Rose je opět zdravá. V březnu dostala silnou infekci a nebezpečné bakterie jí napadli vnitřní orgány. Vypadalo to s ní hodně špatně. Když se Johnny dozvěděl tuto správu, okamžitě přerušil práce na svém novém filmu Sweeney Todd a odcestoval do Londýna. Tam spolu s Vanessou trávili v nemocnici při posteli své těžko choré dcery dni a noci. "Možná právě na Velkou noc, když jsme nemohli být všichni spolu, sem přisahal v kostele před Bohem i všemi svatými, že si Vanessu vezmu za ženu, jestli mi Bůh dá spět mou milovanou dceru," řekl Johnny pro britské noviny Daily Mail. "Nebylo jednoduché přežít toto období. Bylo nejhorší v celém mém životě. Osud chtěl zasáhnout nepříznivě, my jsme ho ale přemohli." Johnny je kromě jiného náruživý okultista, podle přátel vzýval všechny možné i nemožné nadpřirozené síly, jen aby mu pomohli. Dnes je přesvědčený, že se tak opravdu stalo.
BUDE ŽÍT
Od října minulého roku, když se nemoc jeho dcery projevila, trpěl. "Chtěl jsem trpět jako moje dcera, věřil jsem, že jí to pomůže. Nic není horší pro rodiče jako jeho bezmocnost a zoufalství. Naše dcera je však hrdinka a všechno zvládla tak, jak jsme všichni doufali." Jen před několika dny utrápeným rodičům lékaři oznámili - nemoc je pryč a děvče bude žít bez jakýchkoliv následků.
BUDE SVATBA
Osm let žijí Johnny a Vanessa spolu se sedmiletou dcerou Lily Rose a s pětiletým synem Jackem v jihofrancouzské dědině Plan de la Tour, daleko od Hollywoodu a od uhoněného světa. Svoje soukromí si tam hlídají jako oko v hlavě. Místní obyvatelé a jejich sousedé už však prozradili, že Johnny v místním kostele dohovořil datum svatby. Všechno je sice ještě přísně tajné, no obyvatelé dědiny sou na sto procent přesvědčení, že svatba bude. Prý taká, jakou tato starofrancouzská dědinka ještě nezažila.

Keith Richards:Překvapil

30. září 2007 v 12:09 | sabka |  Keith-New,články
Divoký rocker Keith Richards způsoboval producentům posledního dílu trilogie Pirátů z Karibiku od začátku nakroucení vrásky. Obávali se totiž jeho pověstné nedochvilnosti a nevypočitatelnosti. Nestárnoucí kytarista Rolling Stones však nakonec všechny milo překvapil.
"Očekávání byli divoké. Každý se ptal: Zvládne to?" vzpomíná představitel hlavní úlohy Johnny Depp (43) . "A potom bum! Na plac se dostavil v osm ráno a připravený na práci. Jasně. Ten chlapík je ztělesněním pojmu charisma. Ale jeho herecké schopnosti byli úplně nečekané. Asi i proto si ode mně vysloužil přezývku Dvojklapkový Richards," dodává hollywoodsky herec.
O role Keitha Richardsa (64) v posledním díle pirátské trilogie se naproti tomu, že nebude velká, toho napsalo už dost. Stále však není jasné, jestli si rockový děda zahraje otce Jacka Sparrowa, nebo jinou úlohu.

Vanessa se vrací s novou deskou

29. září 2007 v 17:15 | sabka
Vanessa Paradis - DivinidylleVanessa Paradis je zpět. Po šesti letech se vrací s novou deskou, které nadělila podivný název "Divinidylle".
Matka dvou dětí a životní partnerka Johnnyho Deppa sice před několika lety vyhrožovala, že se ke zpěvu již nikdy nevrátí, ale jak se zdá, vše je jinak. "Divinidylle" prozatím vyšlo počátkem září pouze na území Francie, ale jeho vydání ve zbytku Evropy je naplánováno již na říjen. Přinese jedenáct převážně autorských písní a vznikalo téměř dva roky. Jeho vydání navíc doprovází singl "Divine Idylle", jehož video si můžete pustit například na jejích oficiálních stránkách. Jednou z písní, která se na albu objeví, je i duet "Le Piles" s M, jehož si před časem pozval na společný duet například i Sean Lennon.
Připomeňme, že Vanessa Paradis zazářila poprvé v hudebním šoubyznysu ve svých čtrnácti letech. Tehdy ji celoevropsky proslavila skladba "Joe Le Taxi".

Námořník Johnny Depp

29. září 2007 v 17:10 | sabka
Díky svému pirátskému dobrodružství v Karibiku nalezl tento americký tatík zálibu v plavbě po moři.Společně se svou dlouholetou přítelkyní Vanessou Paradis(34) vyplul Johnny Depp právě na několikadenní cestu kolem italského ostrova Elba.Staromodní jachta mu patří a nese jméno"VaJoliRoJa".Co tenhle paskvil znamená?První písmena křestních jmen celé rodinky.

Pirátská jména

29. září 2007 v 16:17 | sabka
Jestli si chcete zjistit jaké je vaše pirátské jméno koukněte se na tutu stránku!!moje jméno je Mary Jane Richards!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)