Červenec 2007

34.spřátelený blog

31. července 2007 v 16:52 | sabka
další skvělý blog o pirátech najdete na adrese http://johnny-jacksparrow.blog.cz a tady máš dareček

Jak se točili POTC:AWE

31. července 2007 v 16:30 | sabka
Ze stropu studia padají k zemi tisíce modrých míčků a bombardují Orlanda .Ten se jim snaží uhýbat nebo je odráží s boslestivým výrazem ve tváři, jako by to byly ostré břitvy. Orli ze sebe vydává vše- dokud ho režisér Gore Verbinsky nevysvoboní hlasitým "Střih!!"Co na první pohled vypadá jako natáčení reklamy v dětském koutku nějakého obchodáku, je ve skutečnosti jednou z nejnapínavějších scén z filmu "Piráti z Karibiku:Na konci světa".Na počítači se míčky změní v tisíce odporných krabů, které zaplaví palubu Černé Perly.V jiné scéně krabi pirátskou lod dokonce táhnou pouští až k pobřeží.Ještěkrátce před startem filmu běžely počítače studií ILM, kde vznilko celkem 2000 speciálních efektů, 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu. Dnes už je jasné,že se mravenčí práce vyplatila.Třetí díl pirátské trilogie:to je 169 minut napětí, akce, romantiky, a hlavně legrace!Zlatým hřebem je jedna z nejnáročnějších sekvencí, jaká byla natočena : v bouři zvané maelstrom, což je něco jako pekelná vířivka , dochází k rozhodující bitvě mezi piráty a Beckettovými muži.V obrovském hangáru ( délka 180m, šiřka 90m,výška 21m) v kaliformském Palmdale točil pirátský tým tuto velkolepou scénu celé čtyři měsíce.Jenom gigantické osvětlovací zařízení o výkonu 10 000kW mělo tolik proudu, že by dokázalo zásobit světlem 500 domácností.Pro scény, které se odehrávají v Singapuru, bylo vystaveno celé město:v hale č.12 ve studiích Universal v L.A. si člověk připadá jako v Asii! Vlhkost vzduchu dosahuje téměř 100%, je horko, dusno k zalknutí nad nevábně vzhlížejcí vodou se dokonce tvoří mlžný opar.Kdyby po hladině zrovna nepádlovala Keira Knightley s kameramanem v dalším člunu za zády, člověku by težce došlo, že není v Asii, ale v Americe.V jiné "asijské" scéně bojuje 140 pirátů nejen proti sobě navzájem, ale i proti tisícům litrů vody, které tryskají ze zařízení k výrobě deště, a bouři, kterou vyrábějí obří ventilátory. Orlando se směje :"Tomu se už nedá říkat herectví,to jeboj o holé přežití!!!"Při tom množství bleskových akcí, nebezpečných kaskadérských kousků a speciálních efektů pak člověka dostane, když Johnny zmíní scénu, která štábu dala zabrat nejvíc:" 66krát jsmetočili to,jak opičák Jack svíčku zapálí doutnák....! Jacka mimochodem hrála dvě zvířátka:opičák Pablo a opička Chiquita......

na kolik % se vám líbí Elizabeth

31. července 2007 v 15:47 | sabka
a na kolik procent se vám líbí Elizabeth

na kolik % se vám líbí Will

31. července 2007 v 15:45 | sabka
Will se vám líbí na kolik %

na kolik % se vám líbí Jack

31. července 2007 v 15:43 | sabka
tak na kolik hlasujte v anketě

diplomy pro mě

31. července 2007 v 15:30 | sabka
díky

Johnny a Vanessa připravují svatbu

31. července 2007 v 15:27 | sabka
Po devítiletém vztahu. "Trvalo mu to devět let, ale konečně se rozhoupal a brzy udělá ze své nádherné francouzské milenky manželku," radují se Deppovi přátelé. Pár by si měl slíbit věrnost na celý život a vyměnit prstýnky během soukromého obřadu někde na jihu Francie během několika následujících týdnů.
Johnny a Vanessa spolu žijí od roku 1998 a mají dvě děti - osmiletou Lily-Rose a pětiletého Jacka. Zda po svatbě zadělají na dalšího prcka, prozatím tají. "Když jste spolu, jeden druhého milujete a je vám krásně, nepotřebujete žádný slib a obřad, abyste si připadali jako manželé," říká čtyřiačtyřicetiletý herec, který se do druhého manželství nikdy příliš nehrnul.
V roce 1985 se rozvedl s první ženou Lori Anne Allisonovou a než poznal Vanessu, jeho postelí prošly takové hvězdné tváře jako například Winona Ryderová, Jennifer Greyová nebo Kate Mossová.
Čtyřiatřicetiletá Vanessa mluví o Johnnym jen v samých superlativech: "Johnny je ztělesněným mého snu. Přesně o takovém muži jsem vždycky snila. Nikdo se nemůže milovat tak intenzivně jako my dva. Je nádherný člověk a skvělý otec."

SONPB přihlášky

30. července 2007 v 17:56 | sabka
SONPB= SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PIRÁTSKÝ BLOG
všichni kdo máte pirátskej blog se můžete přihlásit do soutěže o nejlepší pirátský blog ,ale musíte mi napsat todle
1.jméno nebo přezdívku
2.adresu blogu
3.koho máte nejrači z pirátů
4.koho chcete na diplom
přihlašo´vat se můžete do zejtrka maximálne do 20:00 hod.

23.7.-29.7

30. července 2007 v 17:52 | sabka
pondělí: 51
úterý: 66
středa: 67
čtvrtek: 44
pátek: 54
sobota: 54
neděle: 59
celkem: 395 lidí
je to sice mín nez driv pred prázdninama ale to nevadí a hlavně díky že sem vubec jeste chodite

Johnny si zahraje zlého vampíra

30. července 2007 v 17:45 | sabka
Los Angeles - Americký herec Johnny Depp si v jednom ze svých nových filmů zahraje zlého vampýra. Podle listu Variety by mělo jít o adaptaci televizního seriálu z 60. let. Nový snímek by se měl jmenovat Dark Shadows.
Depp (44 let) je nyní k vidění jako pirátský kapitán Jack Sparrow ve třetím pokračování úspěšných Pirátů z Karibiku - tato sága už vydělala více než 2,5 miliardy dolarů (51,4 miliardy korun).
Depp, který byl v letech 2004 a 2005 nominován na prestižní americké filmové ceny Oscary, v poslední době točil se svým oblíbeným autorem Timem Burtonem svůj šestý dlouhometrážní snímek - filmovou verzi divadelního muzikálu Sweeney Todd.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)