Květen 2007

od keiry

31. května 2007 v 20:37 | sabka

Diplom od jahudky008

31. května 2007 v 20:35 | sabka

puzzle s Jackem

31. května 2007 v 17:58 | sabka

láskoměr

31. května 2007 v 17:54 | sabka

kalendář s Johnnym

31. května 2007 v 17:50 | sabka

Má Johnny depp rád fanoušky

31. května 2007 v 17:43 | sabka
Johnny Depp udělá vše, jen aby svým fanouškům toužícím po autogramu vyhověl. To Cameron Diazová si na podepisování moc nepotrpí. Vyplynulo to z ankety, kterou zveřejnil magazín Autograph Collector. Na druhém místě za Deppem se umístil George Clooney.Časopis sběratelů autogramů každoroční žebříček nejlepších a nejhorších celebrit, pokud jde o rozdávání podpisů, sestavil letos již počtrnácté. Hvězda Pirátů z Karibiku zářila na prvním místě i loňského přehledu. "Většina hvězd se nakonec stejně dostane mezi celebrity, které o fanoušky zřejmě nestojí a nechtějí se s nimi o autogramech ani bavit, natož jim je dát. Jenže Depp je jiný. Pokaždé, když přiletí na letiště a odbavují se zavazadla, rozdává zástupům fanoušků autogramy," uvedl Steve Cyrkin, editor časopisu Autograph Collector. Ke Clooneymu řekl, že s fanoušky při podepisování vždy vtipkuje a dělá si legraci z toho, jak vypadá na fotografiích, které podepisuje. Nejhorší je to s Cameron. "Cameron Diazová je možná talentovaná herečka, ale hrozná v autogramech. Každého odmítá," dodal Cyrkin. Na jejím místě byl v loňském roce Russell Crowe. V uplynulých měsících se ale k fanouškům choval vstřícněji. Kdo rozdá nejvíce autogramů: 1. Johnny Depp 2. George Clooney 3. Matt Damon

jmenovky 3

31. května 2007 v 15:23 | sabkarozhovor s Johnnym 2 část

31. května 2007 v 14:31 | sabka
Šli jste pakna pivo?
Johnny:Jo,strávili jsme spolu spoustu času.Říkal jsem mu že fakt umí přitáhnout dav.Byl skvěly a myslím, že ani nemohl být příjemnější nebo ochotnější.
Dříve jste prohlásil , že Richards byl pro postavu Jacka vaší hlavní inspirací.jaké to bylo, mít ho ted´ přímo na place?
Johnny:Perfektní.Bude to znít trochu divně ,ale měl jsem pocit,že jako Jack znám Keitha mnohem lépe a déle než jako Johnny.Chápete??Když jsem měl tu fazonu a byl jsem v Jackově kůži, bylo mnohem jednodušší hrát a improvizovat skoro to připomínalo nějakou hudební jam session .Zatímco jako Johnny jsem se dostal na určitou uroven a dál už to nešlo.
Protože k němu máte uctu?
Johnny:Tak nějak, ale tomu se asi nedá vyhnout.Na jednu stranu ho beru jako dobrého partáka,se kterým se dá večer někam vyrazit, na druhou stranu je tam pořád něco, co se mnou docela lomcuje.Je to prostě jeden z mých kytarových hrdinů, s tím se nedá nic dělat.
A pro některé lidi jste hrdinou zase vy .
Johnny:No ,to si opravdu nedovedu představit.
Ale ano, ve filmu platíte za podobnou ikonu jako Keith Richards v hudbě.
Johnny:Dobře, možná někdo viděl film , nebo se mu líbila nějaká postava, kterou jsem hrál, ale tohle je ,Keith Richards člověče.Keith Richards!!!

Videli ste piraty 3

30. května 2007 v 21:30 | sabka
videli ste piraty 3 ,jak se vam libili

33.bleskovka

30. května 2007 v 21:24 | sabka
1.Kdo je na obrázku pod otazníkama?????,,,
2.Kdo ho hraje?????????,
3.Kolik je natocenych dilu??????,
4.Johnny/Orlando
5.Keira/Naomi
6.Koho chcete na diplom
beru prvnich 7 :) diplomy budou zejtra
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)